1 / 6
Prodavam Zvucnici Eltax 2x250W
180 €
08.06.2023 09:41

Чучер Сандево / Скопје

Zvucnici eltah sochuvani ispravni snazni 2x250w 180e.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам