1 / 12
KAWASAKI KXF 250
3.499 €
23.03.2023 12:50

Делчево / Делчево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2016

Модел:

KXF 250

Километри:

15000

Kawasaki kxf 250
2016 god
☎️071828080☎️

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dace
Потврден огласувач
070624709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам