1 / 7
Se prodava kompelt detska,masa i stolici, radijator,luster
1 €
25.01.2023 16:59

Прилеп / Прилеп

Se prodava zacuvana detska komplet so joga.
Pomala masicka so 3 stolici
Luster
Radijator - dimenzii 1000 / 600 - treba da se smeni dikton

Zvonete na 075 332 180
Zvonete na 075 332 180
Zvonete na 075 332 180

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075247735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам