1 / 7
Се продава гарнитура и клуб масичка
17.000 МКД
13.03.2023 16:30

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

Се продава аголна гарнитура со механизам за пуштање,од Mебел-Ви не е користена воопшто поради тоа што не одговара на просторот и
Клуб масичка со тркалца.
Аголна гарнитура - 15.000
Клуб маса- 2.500

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078418215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам