Delovi za GOLF 3../1.9 TD....
По Договор
25.01.2023 19:53

Прилеп / Прилеп

Alnaser... 3000 den.
Alternator so peka kais.. 3000 den.
Turbo.... 5000 den.
Servo pumpa.. 2000 den.
Raketa nova.. 1000 den.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078369688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам