1 / 12
Ventili i dr.
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 19:18

Кривогаштани / Прилеп

Se prodavaat razni elementi, spojki, ventili itn. itn. za parno solarno..... komplet se zaedno
Vidi sliki

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

makedon
m_zeroski@yahoo.com
Потврден огласувач
079 22 20 10
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам