1 / 7
Se prodava Mercedes C180 W202
1.700 €
14.03.2023 14:24

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 180

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Mercedes C180 (w202) registriran do oktomvri mesec 2023god.,so atestiran plinski ured (nov), aluminiumski bandazi MONOBLOCK. Prednica, zadnica, menuvach, motor vo besprekorna sostojba(mali karoseriski zabeleshki) . Proverka i proba kade sakate.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bazo
Потврден огласувач
075799732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам