1 / 2
Tросет и 2 фотељи / Troset i 2 fotelji
2.000 МКД
20.03.2023 13:19

Аеродром / Скопје

Prodavam troset i 2 fotelji.

Продавам тросет и 2 фотељи.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075571405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам