1 / 7
Toma vinkovic 730
По Договор
10.02.2023 13:00

Кратово

Traktoro e so 2 klipa 30 ks vo dobra vozna i rabotna sostojba ima komplet instalacija pale na kluc
Ima kiper prikolka
Prikolka bez kiper
Plug
Brana
Brazdaci
Polugi star tip i nov tip (so tri tocki)
Za dogovor na lice mesto!!!!

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

jovance
Потврден огласувач
075300588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам