1 / 4
Prodavam delovi za Golf 2 i Golf 3
69 €
07.03.2023 13:29

Прилеп / Прилеп

Prodavam delovi za golf 2 i 3
Motor 1.6d/td i 1.9d/td
Glavi dekli za motori kompletni i goli so hidropodizac ili shtelka
Turbini, menjaci 4 i 5 brzini, limarija....

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

Leonid
Потврден огласувач
075352964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам