1 / 12
**Vila Pazik**Krusevo
По Договор
26.03.2023 08:33

Крушево / Крушево

Udobna vila vo centarot na Krusevo na 2 sprata,na sekoj sprat ima po eden apartman od 40 kvadrati. Sekoj apartman si ima posebna spalna soba i kupatilo, a ostanatiot prostor e dnevna, kujna, terpezarija.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Meri Cavkaroska
Ilindenska 97
Потврден огласувач
078277692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам