1 / 8
Се продава плац во село Глуво
35 €
26.02.2023 15:14

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

804 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во село Глуво од 804м2.

Означен задничи пат за двата плаца.
Плацот е ограден и до него има донесено вода и канализација.
Земјиштето се наоѓа на 15км од Центар или 14км од Skopje City Mall.

Контакт Филип 071 209 939 !!!
Контакт Филип 071 209 939 !!!
Контакт Филип 071 209 939 !!!
Контакт Филип 071 209 939 !!!
Контакт Филип 071 209 939 !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077835171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам