1 / 3
SE IZDAVA
1 МКД
27.03.2023 19:39

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 50 M2 SO KANCELARIJA VONEGO SO SANETAREN CVOR POGODEN ZA MALA ORDINACIJA . KAJ UREDO
CENA PO DOGOVOR
071252976 ORDE

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

igor
Потврден огласувач
078348079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам