1 / 12
Голф 5
4.800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 06:16

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Целосно среден голф без денар вложувсње

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070317678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам