1 / 3
Odlicen Samsung Galaxy Grand Neo +
2.000 МКД
09.03.2023 10:26

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy grand neo +

Боја:

White

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Malku upotrebuvan.
Zacuvan.
Bez ostetuvanja i grebnatinki

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
071 217 527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам