1 / 12
OPEL CORSA 1.2 benz/plin 2009
4 €
3.999 €
12.03.2023 16:09

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MOZNA E ZAMENA📲077791753📱

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Давор
Потврден огласувач
077791753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам