1 / 12
VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 HIGH LINE NAVI PANORAMA GERMANIJA
10.200 €
Цената е фиксна
04.03.2023 13:13

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 HIGH LINE
2009
280 000 KM
UVOZ GERMANIJA
PLATENO DO REGISTRACIJA
DVA KLUCA
PANORAMA
ALCANTARA
NAVI
MULTIMEDIA
MULTI VOLAN
SENZORI ZA DOZD
SENZORI ZA SVETLA
SENZORI ZA PARKING
TEMPOMAT
CLIMA AUTOMATIC
GREACI PREDNI SEDISTA
GREACI ZADNI SEDISTA
SVETLA ZA MAGLA
TELEFON
ELEKTRICNA ZADNA ZAVESA
ERGO COMFORT
ELEKTRICNI SEDISTA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

V E N C O
Потврден огласувач
077642426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам