1 / 12
VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT GERMANIJA
6.800 €
Цената е фиксна
29.03.2023 15:55

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT
EURO 4
2008
190 000 KM
UVOZ GERMANIJA
PLATENO DO REGISTRACIJA
SERVISNA KNISKA
DVA KLUCA
CLIMA AUTOMATIC
GREACI NA SEDISTA
PRSKALKI ZA FAROVI
SENZORI ZA DOZD
SENZORI ZA SVETLA
225 45 17 PROFIL
17 ZOLL ALU
ELEKTRICEN SIBER
SVETLA ZA MAGLA
GARANCIJA ZA KILOMETRI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

V E N C O
Потврден огласувач
077642426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам