1 / 9
Iphone 11 purple
350 €
17.03.2023 11:45

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 11

Боја:

Purple

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava iphone 11 purple .. telefonot e so full pakuvanje doaga zaedno so uste 2 maski 1 zastitno staklo slusalki i polnac .. Telefonot nema nitu edna najmala grebnatina , bez zameni samo kesh

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dario Manev
Потврден огласувач
071322654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам