1 / 8
Prodavam polovni delovi za Renault Megane
123.456 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.04.2023 19:59

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna sostojba. Barajte me na 072734648, podolu brojot ne e vo upotreba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
072734648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам