1 / 2
Samsung Galaxy Watch Active 2
7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 21:51

Штип / Штип

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e bez znaci na koristenje sleduva so originalniot polnac no bez kutija.
Cena: 7000 den.
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам