1 / 4
Mašinka za sečenje lim
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 11:57

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ruski proizvod od sssr,seče debelina na lim do 2.8mm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
071255580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам