1 / 6
SKODA SUPERB,ful oprema,zamena
10.099 €
02.05.2023 22:41

Прилеп / Прилеп

Марка:

Skoda

Модел:

Superb

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кожа на седишта и волан, мењач.140 ks или 103 kw, а потрошња 4 литри на отворен, а градска 5.5 до 6 литри, сето си прикажува на борд комп. и тестирана исто покажува. Во екстра состојба со реални километри, македонска, купена во Јосифов Битола. МОЖЕ ЗАМЕНА САМО ЗА ПОМАЛО ВОЗИЛО ПОД 105 KS, ИЛИ 77 KW, ЗА ПОЧЕТНИК ВОЗАЧ, КОЈ НЕ СМЕЕ ДА ВОЗИ НАД 105 КS. Со поинакви понуди не ми ѕвонете ич.
ЅВОНЕТЕ САМО НА 075487385 ИЛЧО!!!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

GipsDizajn Inzenering
Потврден огласувач
075211477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам