1 / 11
SEAT LEON 1.9 TDI 2008 GOD
4 €
05.02.2023 12:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

P R O D A D E N

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

JOSE
Потврден огласувач
078362010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам