1 / 7
IZRABOTKA I POPRAVKA NA ENTERIER
По Договор
13.02.2023 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka i popravka na Kujni, Plakari, Masi, Stolici i drug enterier.
Cena po dogovor.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078803941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам