1 / 2
iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba
9.000 МКД
Цената не е фиксна
10.000 МКД
15.03.2023 10:32

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8 plus

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze da se vidi vo sekoe vreme. Isprakam po kargo. Sleduva i polnac so nego.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070943421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам