1 / 7
Mercedes Benz S 350 BLUETEC
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 15:47

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 350

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

➡️MERCEDES S350 BLUETEC KUPENO OD PRIVATNO LICE EXTRA SOSTOJBA BEZ UDARI I FARBANICI
➡️Proizvedeno 2014god
➡️Pominati 250.000km so Servisna Kniska✅
➡️VISOKO NIVO NA OPREMA ✅
➡️MOZE ZAMENA ✅ ZA KUKJ/STAN VO KUMANOVO
BROJ ZA KONTAKT (Viber WhatsApp) Martin+38971260552
Bojan +38971200713

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
071260552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам