1 / 2
Se prodava plac vo selo Sandevo
40 €
24.03.2023 19:07

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

930 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo selo Sandevo vo blizina na Osnovno Ucliiste Aleksandar Urdarevski, placot granici so bivsata ambulanta i e 900 metri kvadratni so struja voda i kanalizacija, izleguva na pat, cisti dokumenti, 40e od kvadrat, informacii posle 15:00 na telefon: 070 388 376

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kukja
Потврден огласувач
078226239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам