1 / 2
Se prodava - Kujkite se vo odlicna sostojba
70.000 €
13.02.2023 13:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

7

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

480 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Rade Ivanoski

Kujkite se vo odlicna sostojba so cist imoten list legalizirani kujkite se na ul. Rade Ivanoski
za podetalni informacii zvonete na 078642622

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
078642622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам