HDD Hard disk HITACHI 320Gb SATA za Desktop i drugo !
700 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 09:36

Кисела Вода / Скопје

Prodavam socuvan i potpolno ispraven hard disk marka Maxtor 6Y080M0 DiamondMax Plus 9 80GB 7.2K 8MB SATA Hard Drive 3.5" za desktop kompjuter , 500 den.,

HDD HITACHI 320 Gb SATA za desktop 700 den.

Prodavam i 3.5" SATA DVD RW Sony NEC AD-7170S po cena od 500 den.

Prodavam i 3.5" IDE ( ATA ) DVD ROM po cena od 300 den.

Site 4 uredi zaedno samo 1.700 denari !

Moze zamena za postar ispraven mobilen telefon. ( pisete ponuda vo poraka )

Informacii na 075-502-864 !

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Се продава од: Претпријатие

Nikola
Потврден огласувач
070754166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам