1 / 7
Huawei P Smart Z
3.000 МКД
30.01.2023 16:05

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

P Smart Z

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava 2 godini koristen Huawei P Smart Z. Telefonot ima napuknato predno staklo koe ne smeta pri rabota, ekranot e ispraven.
Promena na ekran e 1000-2000 denari.

Cena fiksna 3000 denari

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам