1 / 6
Volkswagen Passat Variant 2015
15.799 €
26.03.2023 22:40

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Прва регистрација 2016
Регистрација + зелен картон.
Можна е и замена за стан.
Може да се види во секое време.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
075369964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам