1 / 8
Seat leon
6.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 14:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SEAT LEON 1.6TDI 105 FR Ecomotive
OPREMA
KLIMA TRONIK
BORD KOPJUTER
TMPOMAT
12XAIRBAG
HALOGENKI
FABRICKO RADIO MP3 USB ALUX /BLUETOOTH+SD CARD
KOMADI NA VOLAN
KOZEN VOLAN
ELETRIKA NA PREDNI ZADNI STAKLA
ELETRIKA RETOVIZORI
AL BADASI ORGINALNI 205 55 16
CETRANO DALISKO DVA KLUCA
NAVIGACIJA
ABS /ASR/ESP
START STOP
KLIMA
AVTOMATSKO SOBIRAJNE NA RETROVIZORI
SERVISNA KNISKA
KOTAKT 070208021 TUFOКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxxx
Prilep
Потврден огласувач
070208021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам