1 / 5
Iveco Kiper
По Договор
31.01.2023 11:32

Прилеп / Прилеп

Ivekoto e vo dobra sostojba so 7 sedista plus kiper.2007 godina so klima.Za povejke info javetese.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам