1 / 4
Isuzu 3.0 Kiper
По Договор
31.01.2023 11:34

Прилеп / Прилеп

Kipero e vo dobra sostojba 2007 godina,4 tona nosivost,novi gumi.Za povejke info javetese!!

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам