BARAM APARTMAN/STAN GRCIJA NA MORE ZA CELA SEZONA
По Договор
Денес 12:31

Аеродром / Скопје

-Opremen.
-Za 2 vozrasni osobi.
-Max 200 m od more.
-Da nema mnogu skali ili ima lift.
+38971221087 (Viber, WhatsApp).

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075428994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам