1 / 11
Peugeot boxer
4.200 €
23.03.2023 15:19

Прилеп / Прилеп

Peugeot boxer
Motor:2.2 hdi
Proizvedeno:2005 god vo kniska
4 novi gumi
Registrirano do 19.07.2023
Kombeto e vo super sostojba nema skapano sredeno karoseriski odlicno motor menjac odlicni
Cena 4200evra za poveke info na tel 077 500 361

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

UL
Потврден огласувач
077500361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам