1 / 5
RENAULT TRAFIC 1.9TDCI
4.500 €
04.02.2023 14:28

Прилеп / Прилеп

Se prodava RENAULT TRAFIC 8+1patnicko godina na proizvotsvo 2006 servisirano i registrirano.
Poveke info +389 78/390-491

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
078390491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам