1 / 6
GUMI
100 €
20.03.2023 23:24

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

GUMI windforce / waterfal.
Vulkanizer kaj gradski stadion prilep

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078333541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам