1 / 10
-Полимеризација на фарови...
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 08:34

Прилеп / Прилеп

-Полимеризација на фарови..

-Полирање, полимеризација, репарирање на оштетени, избледнети, матирани фар светла.
-Висок сјај и долгорочна заштита..

-400-800 ден од фар зависно од моделот и штетата на фарот..

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

MaCkO
Потврден огласувач
077605778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам