1 / 12
RENAULT KADJAR 1.6 DCI 4x4 2018god.
По Договор
25.03.2023 15:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Kadjar

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 120000 km
REGISTRIRAN DO 01 2024
SERVISIRAN KOMPLETNO PTED 500 KM
4X4 SO PODESUVAJNE
GUMI NOVI ( GOODYEAR)
NAVIGACIJA
STOP START
OTKLUCUVAJNE I ZAKLUCUVAJNE NA DOPIR
MEDIJA
DVA UEZBE CITACI
TEMPOMAT
KOZEN ENTERIER
GREJACI NA SEDISTA
PARKINK KAMERI ,PREDNI I ZADNI
SENZORI ZA SVETLA
SENZORI ZA DOZD
SENZORI ZA CITAJNE NA TRAKA
BORD KOMPJUTER
SENZORI NA RETROVIZORI
SOBIRAJNE NA RETROVIZORI
EKONOMICNO VOZEJNE
SPORTSKO VOZEJNE
....OD OPREMA NEMA SO NEMA
....POTROSNA 6 L NA 100 KM
..KOALTA E KAKO OD SALON
........
...INFO NA 070 208 343 Pece
......

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам