1 / 4
Samsung Galaxy Watch5 44mm
250 €
01.02.2023 10:27

Штип / Штип

Саатот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 дена. Оригиналната силиконска каишка не е воопшто користена, а кожената каишка од сликите е гратис.

Се продава од причина што се префрлив од Apple, но Android-от не ми легна и се враќам на Apple.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077700275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам