1 / 3
Avtoradio original AEG so Euro konektor
800 МКД
06.03.2023 10:15

Прилеп / Прилеп

Prodavam avtoradio original AEG so Euro konektor. CD ne cita, radioto raboti i dava odlicen zvuk.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
078227355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам