1 / 3
комплет машини за цепење и сечење на дрва
3.500 €
07.02.2023 15:41

Делчево / Делчево

комплет машини за сечење и цепење на дрва. 2 циркулари голем и мал и машина за цепење-германски неупотребувани.
лице за контакт Ванчо 078 400 751

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
078400751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам