1 / 5
Samsung Galaxy Watch Active 2
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 21:51

Штип / Штип

Se prodava Samsung galaxy watch active 2 40mm. Casovnikot e vo odlicna sostojba so minimalni tragi na koristenje sleduva so originalnata kutija i polnacot.
Cena : 6000 den
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам