1 / 12
BMW 118d FACELIFT 2008
5.900 €
05.02.2023 14:28

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MOZNA E ZAMENA


KOLATA E SO RELANA KILOMETRAZA POVERKA PO VASA ZELBA


📲077791753📱

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Давор
Потврден огласувач
077791753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам