1 / 12
OPEL ASTRA H 1.7cdti 2006 COSMO
3.100 €
05.02.2023 14:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MOZNA E ZAMENA

VOZILOTO E DONESENO OD CH SO RELANA KILOMETRAZA VO BESPREKORNA SOSTOJBA❗️

📲077791753📱

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Давор
Потврден огласувач
077791753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам