1 / 1
Vrsime Selidba Na Kancelari ,Stanovi , Podrumi
1 €
Цената е фиксна
01.02.2023 23:37

Скопје Центар / Скопје

Vrsime cistenje i premestuvanje na kancelari podrumi stanovi so nasi rabotnici i ako e potrebno nas prevoz Pikap Kombe Kamion

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Sulo
Потврден огласувач
070719909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам