1 / 4
Се продава нива 2684м2 лепенец
1 €
20.03.2023 04:37

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2864 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива од 2864м2 со имотен лист средени документи до обиколница скопје има пат до местото
Gradezen reon
Цена по договор
Барајте на овој бројј
Контакт моб.
072-220-584
072-220-584

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

#***#
Потврден огласувач
######
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам