1 / 5
Се продава Ssangyong Rexton 2.7 XDI
5.000 €
27.02.2023 10:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ssangyong

Модел:

REXTON

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Останато

-2004 година
-4х4 редуктори
-Електрика на стакла и ретровизори
-Централно заклучување
-Подесување на волан
-Паркинг сензори
-Автоматик/Типтроник мењач
-Функционална клима
-Фабрички затемнати задни стакла
-Вградено е Multimedia радио со mp3,mp4,aux,USB,SD, Bluetooth, Навигација
-Алуминиумски 18ки бандаши 255/55/18
-Редовно сервисиран
-225.000 километри
-Сменато масло,филтри во мењач и сензор на мењач
-Регистриран цела година до Декември 2023
-Нов 100 амперски акомулатор со голема ударна моќ, сменет пред 1 месец

Можна е и замена.

Број за контакт: 075/922-703

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070858208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам